Předobjednávka

PŘEDOBJEDNÁVKA OD 13.4 DO 21.4.2024

Co si představit pod systémem předobjednávek?
Každá žena chce být originální, jedinečná a cítit se zároveň pohodlně a příjemně, proto přicházím s variantou limitovaných kolekcí – předobjednávek.
Trh je již zaplaven velkým množstvím oděvů, fast fashion a životní prostředí je přetíženo a bohužel tento problém se prohlubuje, plánuji proto přejít na systém předobjednávek (prozatím pouze u dámského oblečení).
V každé kolekci si budete moci vybrat kousek, který Vám padne do oka, upravit si délku přímo na přání, výstřih, tvar rukávů…. Nebudu šít nic na sklad a proto nebudou vznikat nadbytečné produkty. Všechny produkty budou na přání a na konkrétní ženu, na Vás.
Po uzavření předobjednávek objednám přesné množství materiálu a ušiji Vám dle požadavků (dodaných rozměrů) kousek, který bude pro Vás přímo na míru.

Z jakých materiálů budu šít?
Mezi mé nejoblíbenější materiály patří bavlna a len a především tyto materiály najde v mých kolekcích, jsou přírodní zdravotně nezávadné, ekologické a rozložitelné.

Jak objednat?
Limitovaná kolekce bude vždy představena na Instagram a Facebooku.
Poté bude spuštěn prodej na e-shopu, který bude trvat týden a po uzavření předobjednávky objednám potřebné množství materiálu (komponentů) a jak materiál dorazí ke mně do dílny, tak se do toho pustím 😊


Jak dlouho to bude trvat?
Ušití a dodání bude díky tomuto systému delší, 3 až 4 týdny.
Doufám, že Vám bude tento systém vyhovovat a budete spokojeni s produktem, který bude přímo pro Vás a nebude to kousek oděvu který poslouží pouze jednu sezónu, ale najde si místečko ve vašem šatníku na několik let .

Všechny oděvy jsou navrženy a ušity u nás v České republice v malém městečku na Vysočině, podporujete lokální značku.
S pozdravem Terezie Straková

Cena

19501999
119501999
Lněné šaty - Doris
Lněné šaty - Doris
Momentálně nedostupné
1 950 Kč / ks

PŘEDOBJEDNÁVKA V TERMÍNU OD 13.4 DO 21.4.2024 šaty ušité ze 100% lnu s tiskem květů - Doris přestřižení v pase nebo pod prsy přinechané rukávy lze udělat lodičkový, klasický nebo výstřih do...

+ další
931/XS/P
Lněné šaty - Vilma
Lněné šaty - Vilma
Momentálně nedostupné
1 950 Kč / ks

PŘEDOBJEDNÁVKA V TERMÍNU OD 13.4 DO 21.4.2024 šaty ušité ze 100% lnu s tiskem květů - Vilma přestřižení v pase nebo pod prsy přinechané rukávy lze udělat lodičkový, klasický nebo výstřih do...

+ další
928/XS/P
Lněné šaty - Romance
Lněné šaty - Romance
Momentálně nedostupné
1 999 Kč / ks

PŘEDOBJEDNÁVKA V TERMÍNU OD 13.4 DO 21.4.2024 šaty ušité ze 100% lnu s tiskem květů přestřižení v pase nebo pod prsy přinechané rukávy lze udělat lodičkový, klasický nebo výstřih do tvaru V...

+ další
925/XS/P
3 položek celkem
Doručení zdarma
Doručení zdarma
Při odběru zboží nad 3 500 Kč
Kvalitní materiály
Všechny materiály mají certifikát zdravotní nezávadnosti a jsou vhodné pro děti od narození
Šiji až po objednání
Šiji až po objednání
Dodání 10 až 14 dní
Ušito na Vysočině
Ušito na Vysočině
Navrženo, nastřiženo a ušito v malé dílničce v České republice
Zpět do obchodu